Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil XEROX 3210 RETECH Nr. Pagini: 4.100 buc 10x49.80lei= 498lei Cartus XEROX compatibil 106R04348 (B205, B210, B215), negru RETECH Nr. Pagini: 3.000 buc 1x137.99lei= 137.99lei Cartus compatibil HP CF230A RETECH Nr. Pagini: 1.600 buc 4x30.09lei= 120.36lei Cartus compatibil HP 12A RETECH Nr. Pagini: 2.000 buc 10x19.63lei= 196.30lei Cartus compatibil HP 85A RETECH Nr. Pagini: 1.600 buc 5x21lei= 105lei Cartus compatibil HP 255X RETECH Nr. Pagini: 12.500 buc 5x72lei= 360lei Cap printare pentru plotter HP 500 MAGENTA original - hp 11 (c4812a) buc 1x230.95lei= 230.95lei Cap printare pentru plotter HP 500 YELLOW original - hp 11 (c4813a) buc 1x230.95lei= 230.95lei Pachet flacon refill cerneala BTD60BK negru, BT5000 cyan, magenta, galben Brother original 21500 pagini set 2x91.97lei= 183.94lei

Număr anunț
DA28457793
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI 8354100)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.063 RON
Valoare atribuită
2.063 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.063 RON

din 2.063 RON estimat