Atribuită Cumpărare directă

Kit echipament arbitrii

Număr anunț
DA28436984
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI 15963777)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.957 RON
Valoare atribuită
6.957 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.957 RON

din 6.957 RON estimat