Atribuită
Cumpărare directă
Produsele sunt necesare in cadrul proiectului de cercetare nr. 3940 din 24.05.2021 privind "Optimizarea functionarii statiilor de epurare cu contactori biologici rotativi". Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA28358839
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- PRECISA SRL (CUI 14859728)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.515 RON
- Valoare atribuită
- 12.515 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.