Atribuită
Cumpărare directă
Etuva capacitate 45L - cameră interioară din inox, exterior acoperit cu pulberi epoxidice, afișaj digital; rezoluție 1grd Celsius; domeniul de temperatură 80-250grd; rezolutie 1grd, fluctuatie temperatura +/-1grd, omogenitate 2%, dimensiuni externe 50x55x73 cm, dimensiuni interne 35x35x35 cm; 2 rafturi incluse; alimentare 220V / 50/60 Hz
- Număr anunț
- DA28335607
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
- Furnizor / câștigător
- PRECISA SRL (CUI 14859728)
- Cod CPV
- 42942200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.