Atribuită
Cumpărare directă
Pachet ochelari protectie impotriva prafului si razelor solare conform ADV1226954 pachet ce contine 500 de perechi Ochelari impotriva prafului si radiatiilor solare - protectie UV400 -lentile din policarbonat de grosime 1,8mm tratate antiaburire, antizgariere, polarizante 4 seturi - rame din policarbonat flexibile si confortabile la purtare - protectie in jurul ochilor din spuma poliuretanica cu celule inchise - Livrare cu curelusa de fixare -batista din microfibra pentru curatare - sac protectie din microfibra
- Număr anunț
- DA28448846
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.500 RON
- Valoare atribuită
- 47.500 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.