Atribuită
Cumpărare directă
1. Cutii/Recipiente carton cu sac colier pt deseuri ANATOMOPATOLOGICE 10 L ADR IPROCHIM/OMS 1226 - Cu dunga orizonalta ROSIE Cutiile prezinte marcaj galben marcaj conform standardelor Ordinului OMS 1226/2016 si a Natiunilor Unite (UN, marcaj conform standardelor Natiunilor Unite (UN), in conformitate cu Acordul European referitor la transportul rutier international al marfurilor periculoase (ADR), pentru colectarea deseurilor anatomo-patologice incadrate la codul 18 01 02 destinate incinerarii, trebuie sa prezinte in mod obligatoriu urmatoarele caracteristici: - cod deseuri : 18 01 02 - capacitate produs: 10 L /kit (cutie, sac, colier de prindere) - confectionate din carton rigid; - prevazute in interior cu sac din polietilena care trebuie sa prezinte siguranta la inchidere avand marcaj galben, special destinate acestei categorii de deseuri, si sa poata fi eliminati prin incinerare. Cutiile sunt inscriptionate cu urmatoarele indicatii : •cuvintele “ PERICOL BIOLOGIC “ cu majuscule 2. Cutii/Recipiente carton cu sac colier pt deseuri INFECTIOASE capacitate 10 L ADR IPROCHIM/OMS 1226 - Cutiile prezinte marcaj galben marcaj conform standardelor Ordinului OMS 1226/2016 si a Natiunilor Unite, pentru colectarea deseurilor infectioase incadrate la codul 18 01 03*destinate incinerarii, trebuie sa prezinte in mod obligatoriu urmatoarele caracteristici: - cod deseuri : 18 01 03* - capacitate produs: 10 L /kit (cutie, sac, colier de prindere) - confectionate din carton rigid;
- Număr anunț
- DA28430186
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605 RON
- Valoare atribuită
- 605 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.