Atribuită Cumpărare directă

Saci galbeni „Pericol biologic”, 120 litri, 700x1050mm, 60 microni, ADR Iprochim Saci galbeni cu inscripția „Pericol biologic”, pentru europubelă, produși din folie de polietilenă de medie densitate (MDPE). Produs certificat ISO și ADR. Caracteristici (Material, Aspect, Dimensiuni) - Sunt confecționați din material MDPE foarte rezistent; - Folie fără defecțiuni vizibile; - Etanșare la lipitură, termosudurile sunt continue, nu permit scurgeri de lichid; - Culoare: galben; * Confecționați conform cu legislația UE. * În conformitate cu Ordinul M.S. nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deșeurilor rezultate din activități medicale, publicat în Monitorul Oficial nr. 855 din data de 18.12.2012. * Înălțimea sacului depășește înălțimea pubelei/coșului, astfel încât sacul să se răsfrângă peste marginea superioară a acesteia, iar surplusul permite închiderea sacului în vederea transportului sigur. Gradul de umplere a sacului nu va depăși ¾ din volumul său. * Termen de garanție 24 luni.

Număr anunț
DA28309370
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
960 RON
Valoare atribuită
960 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

960 RON

din 960 RON estimat