Atribuită
Cumpărare directă
Saci negri menajeri „Deșeuri nepericuloase”, 35 litri, 500x520 mm, 35 microni Caracteristici (Material, Aspect, Dimensiuni) - Sunt confecționați din material MDPE foarte rezistent; - Folie fără defecțiuni vizibile; - Etanșare la lipitură, termosudurile sunt continue, nu permit scurgeri de lichid; - Culoare: negru; - Grosime: 35 µ; - Lățime: 500mm; - Lungime: 520mm; * Confecționați conform cu legislația UE. * În conformitate cu Ordinul M.S. nr. 1226/2012 pentru aprobarea Normelor tehnice privind gestionarea deșeurilor rezultate din activități medicale, publicat în Monitorul Oficial nr. 855 din data de 18.12.2012. * Înălțimea sacului depășește înălțimea pubelei/coșului, astfel încât sacul să se răsfrângă peste marginea superioară a acesteia, iar surplusul permite închiderea sacului în vederea transportului sigur. Gradul de umplere a sacului nu va depăși ¾ din volumul său. * Termen de garanție 24 luni.
- Număr anunț
- DA28308798
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.