Atribuită Cumpărare directă

Bureti abrazivi cu apa peptonata pt recoltare probe (100buc/cut) Sample Right Cellulose DATA EXPIRARE 4 Februarie 2023

Număr anunț
DA28332295
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
LITTLEPHARM SRL (CUI 10110809)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010 RON
Valoare atribuită
2.010 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.010 RON

din 2.010 RON estimat