Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristicile tehnice solicitate prin referatul nr.24087/15.07.2021 cu privire la achiziţionarea a 200 de sacoşe personalizate sunt următoarele : - Carton de calitate ridicată, 190g, plastifiere mată, grad ridicat de alb, - Dimensiuni înălţime 38 cm, lăţime 30 cm, adâncime/ burduf 10 cm, - Mânerele vor fi din şnur textil, - Întărituri din carton la mânere şi adâncimea sacoşei, - Personalizare pe ambele părţi, conform graficii ataşate. Livrarea se va face la magazia central a Consiliului Judeţean Iaşi iar transportul va fi inclus în preţ. Plata se va efectua cu ordin de plată, în contul de trezorerie al furnizorului.
- Număr anunț
- DA28432389
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.