Atribuită
Cumpărare directă
Lot sticlarie si consumabile de laborator: Y784.1 buc 1 Y785.1 buc 1 LE70.1 buc 2 LE71.1 buc 2 P368.1 buc 4 P369.1 buc 2 3298.1 buc 5 3066.1 buc 5 YL31.1 buc 5 NK66.1 buc 20 NK67.1 buc 20 NK68.1 buc 10 0999.2 set 3 1237.2 set 3 XP36.1 cutie 10 AP74.1 cutie 10 AP75.1 cutie 10 AP81.1 cutie 2 YP97.1 buc 15 KAP4.1 buc 5 KC98.1 set 1 2779.1 set 1
- Număr anunț
- DA28475134
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.396 RON
- Valoare atribuită
- 7.396 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.