Atribuită
Cumpărare directă
Conform specificatiilor din referatul nr. 6484 / 07.07.21. Spectroradiometru portabil cu 190-850nm, Slit-25 nm res. cu TEC Upgrade cu accesoriile : Fibra optica F600, Receptor CR2 Calibrare IRRADCAL-UVN -Certificate calibrare IRRAD-CAL-DOC,CR2-AP ,Tripod Dispozitiv vertical de fixare, Oglinda UV. Termen de garantie 12 luni. Valoare totala = 33.205,00 lei fara TVA. Dupa acceptarea comenzii in SEAP ,se va incheia un contract de furnizare intre parti.
- Număr anunț
- DA28458830
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38424000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.205 RON
- Valoare atribuită
- 33.205 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.