Atribuită
Cumpărare directă
Tester protectie caldura Parametri tehnici: - Testerul este format dintr-o unitate de control și un port de testare din oțel inoxidabil; - Calorimetrul din cupru este fabricat din 99% cupru; diametru 40mm, grosime 1,6mm, greutate 18g; termocuplu constantan; - Există un cadru de susținere a probei de cupru de 1,6 mm grosime; dimensiunea este de 150mmx150mm, gaura din mijloc de 50mm x 50mm - Calorimetru din aluminiu; dimensiuni de 149mm x 149mm; grosime de 6mm; dimensiunea porilor intermediari 90mm; greutate 264 ± 13g; - Rama de susținere a specimenelor este realizată din oțel inoxidabil; Și distanța eșantionului este de 50 mm față de gura arzătorului; - Precizia temporizatorului este de 0,1s; - Dimensiunea eșantionului 140mmx 140mm; - Sistem inteligent de control PLC și ecran tactil ;; sistemul calculează automat valoarea calorică; - Datele de testare sunt salvate automat și sistemul de recuperare, raportul de testare poate fi tipărit liber; - Precizia termocuplului este de 0,1 ºC; - Dimensiunea mesei de testare: 650mm x 350 mm x 650mm - Alimentare 220V 50 / 60Hz, Garantie -12 luni; Instalare inclusa
- Număr anunț
- DA28365216
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38424000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.600 RON
- Valoare atribuită
- 27.600 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.