Atribuită
Cumpărare directă
Echipament masurare concentratie oxigen Specificații: - Interval de măsurare a concentrației de oxigen 0 ~ 90% - Precizia concentrației de oxigen 0,1% - Gama debitmetrului de masă de oxigen 0 ~ 10,0 l / min - Gama debitmetrului de masă azot 0 ~ 15,0 l / min - Timp de răspuns <10s - Precizia măsurării concentrației de oxigen ± 0,4% - Debit de aer superior tub de combustie 90mm ± 10MM / s - Debitul de aer de ardere în cilindru 40mm / s ± 2mm / s - Precizie control concentratie ± 0,1% - Precizia timpului de măsurare ± 0,5S - Flacără cu jet de aprindere portabile 16 ± 4mm, reglabilă; - Dispozitive de măsurare a debitului dublu și manometru ± 1% cu precizie de recizie Garantie -12 luni; Instalare inclusa
- Număr anunț
- DA28365198
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38424000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.