Atribuită
Cumpărare directă
Echipament masurare punct inflamabilitate Specificații: - Sala de testare: 0,85 m³ - Reglarea timpului flăcării continue: 0 ~ 99minute99secunde - Reglarea timpului afterflame: 0 ~ 99minute99secunde - Reglarea timpului după luminozitate: 0 ~ 99minute99 secunde - Înălțimea flăcării: este ușor de reglat, de la 20mm la 175mm conform standardului. - Temporizator: 0 ~ 999,9s +/- 0,1 s (reglabil) - Unghi de ardere: 20 ° 、 45 ° 、 90 ° (adică 0 °) reglabil - Arzător: diametru interior Ø9.5mm ± 0.3mm, (arzător Bunsen) lungime de 100mm - Gaz: 98% metan - Gama de testare a temperaturii: 0 ~ 1000 grade - Putere: AC 220V , 50Hz - Dimensiune : 1100mm × 700mm × 1300mm - Standarde: , UL 94 << Test de inflamabilitate a materialelor plastice pentru piese în dispozitive și aparate >> IEC60950: 1999, IEC 707 、 ISO1210 : 1992 、 GB / T 5169, GB / T 4706 Garantie -12 luni; Instalare inclusa
- Număr anunț
- DA28365177
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38424000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.