Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea de „Asigurare CASCO pentru tractoare”

Număr anunț
DA28489830
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.906 RON
Valoare atribuită
13.906 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.906 RON

din 13.906 RON estimat