Atribuită Cumpărare directă

oferta CASCO pentru Municipiul Drobeta, CUI 4426581: 1. Autoturism Opel Zafira Life, serie sasiu VXEVAYHVKLZ042951 , pret 3299 RON/an, Fransize 0,plata integrala; 2. Autoturism Ford, MH01WKY, sasiu WF0DXXGBBD8C41020, pret 3028 roN/AN, fransize 0, plata integrala; 3. Autoturism Ford, MH04WVN, sasiu WF0EXXGBBE8Y68631, pret 3302 ron/an, fransize 0, plata integra. Riscuri acoperite: clasa A,B,C,D; Clauze speciale: Vandalism, Patrunderea vehiculului in locuri inundate, Circulatia in afara drumurilor publice; Extindere teritoriala;Accidente pers. SA 2000 RON; Asistenta rutiera Standard, Cheltuieli aditionale pentru transportul vehiculului :4000 RON. Valoare totala : 9629 RON

Număr anunț
DA28445037
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.629 RON
Valoare atribuită
9.629 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.629 RON

din 9.629 RON estimat