Atribuită Cumpărare directă

servicii de asigurare auto CASCO la 4 autovehicule in garantie, pentru 12 luni

Număr anunț
DA28307457
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.238 RON
Valoare atribuită
8.238 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.238 RON

din 8.238 RON estimat