Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare autovehicule aflate in proprietatea ARCUB,conform comanda1605/22.07.2021, astfel: Servicii de asigurare Raspundere Civila Auto -VOLKSWAGEN TRANSPORTER B70PMB, pentru o perioada de 12 luni (Valabilitatea politei 07.08.2021 ora 00:00 – 06.08.2022 ora 24:00 ), Valoare: 769,80 lei; Servicii de asigurare facultativa CASCO, cod C.P.V 66514110-0 Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2): -VOLKSWAGEN TRANSPORTER B70PMB, pentru o perioada de 12 luni (Valabilitatea politei 07.08.2021 ora 00:00 – 06.08.2022 ora 24:00 ) Valoare:5086,00 lei.

Număr anunț
DA28449429
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.855 RON
Valoare atribuită
5.855 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.855 RON

din 5.855 RON estimat