Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO EXTREME - Conform Conditii de asigurare Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 microbuz inmatriculat in Romania, Jud. Arges, marca VW TRANSPORTER, 1896 cmc, 75 kw, nr. locuri 6, an fabr. 2007, suma asigurata 7364 RON Fransize: zero Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: IULIE 2021

Număr anunț
DA28428281
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat