Atribuită Cumpărare directă

1. ASIGURAREA OBLIGATORIE A LOCUINŢEI ÎN BAZA LEGII NR.260/2008, privind asigurarea obligatorie a locuinţelor împotriva cutremurelor, alunecărilor de teren sau inundaţiilor, republicată, în Monitorul Oficial al României, Partea I,nr. 175 din 09 martie 2016, a normelor emise în aplicarea acesteia si a declaratiei ASIGURATULUI/CONTRACTANTULU pentru 333 locuinte de serviciu situate in Jud. Brasov. 2. Asigurare de incendiu si alte calamitati, toate riscurile, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 3 locatii situate in Jud. Brasov, care apartin unei persoane juridice din Romania: Polita 1 - locatia 1 - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 4.500.000 RON si 5.000.000 RON Polita 2 - locatia 2 - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 6.000.000 RON si 6.500.000 RON Polita 3 - locatia 3 - Clădire: SA totala trebuie sa fie cuprinsa intre 6.500.000 RON si 7.000.000 RON Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: iulie 2021

Număr anunț
DA28422141
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.018 RON
Valoare atribuită
43.018 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.018 RON

din 43.018 RON estimat