Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativă auto CASCO pentru autoutilitara Dacia Duster Confort 1.5 DCI 109 4WD - SV 22 SPS, pentru o perioadă de 12 luni, începând cu data de 28.07.2021. Polița existentă expiră în data de 27.07.2021.

Număr anunț
DA28350634
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.410 RON
Valoare atribuită
2.410 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.410 RON

din 2.410 RON estimat