Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare ContrAA 700 - ADV 1225776 include schimbarea urmatoarelor piese: 407-142.312 Ferestre cuptor ContrAA 700 - pret 3.404,00 lei fara tva 407-232.804 filtru iesire - pret 148,00 lei fara tva 407-232.800 Submicro filtru 0.01 μm - pret 1.324,00 162:210.04 Oglinda SP1 - pret 2.299,00 lei fara tva 164:250.14 fanta dubla - pret 17.355,00 lei fara tva Montaj (include si deplasare specialist) - pret 1.715,00 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28385181
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 50410000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.245 RON
- Valoare atribuită
- 26.245 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.