Atribuită Cumpărare directă

Tub de grafit cu platforma - 3 buc. Tub de grafit standard - 3 buc. Termen de livrare: maxim 3 saptamani de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului, Prof. dr. Calin Baciu. Responsabil achizitie: Simona Muntean.

Număr anunț
DA28345831
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.714 RON
Valoare atribuită
3.714 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.714 RON

din 3.714 RON estimat