Atribuită Cumpărare directă

Manualul tehnic SDS 4 1 buc Ghid de utilizare SDS 4 1 buc Punct online pentru administrarea/scorarea SDS-4 10 buc Caiet de cautare ocupationala pentru SDS 4 10 buc

Număr anunț
DA28477827
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537 RON
Valoare atribuită
1.537 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537 RON

din 1.537 RON estimat