Atribuită
Cumpărare directă
BASC-2 (Behavior Assessment System for Children -2) - Sistemul de Evaluare a Comportamentului Copiil DESENUL FAMILIEI CDI (CHILDREN'S DEPRESSION INVENTORY) - Inventarul de Depresie pentru Copii CSEI-SC (Coopersmith Self-Esteem Inventory) - Inventarele de Stimă de Sine Coopersmith BFA (BIG FIVE ADJECTIVES) - Lista Adjectivală Big Five
- Număr anunț
- DA28467790
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.584 RON
- Valoare atribuită
- 9.584 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.