Atribuită
Cumpărare directă
SARE FINA DE MASA IODATA AMBALATA LA PUNGA DE 1 KG VERDEATA PROASPATA MARAR PATRUNJEL LEUSTEAN CALITATEA I KG CASTRAVETI PROASPETI KG , ROSII PROASPATE CAL I , ARDEI GRAS PROASPAT, PIERSICI bors magic instant la plic, NECTARINE, Pere CAL. I , MERE CAL I , GREFE CAL1 ,
- Număr anunț
- DA28422393
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15841000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.878 RON
- Valoare atribuită
- 5.878 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.