Atribuită Cumpărare directă

Servicii de operator RSVTI ,conform HG 64/2008 actualizata HG 49/2019,, pentru urmatoarele echipamente de ridicat : 3-5 buc.trape decoruri 10 T, 1 buc. cortina plus, 1 buc. cortina de fum si foc (incendiu), 75-85 buc. trape de decoruri (stangi), 6-8 buc. tragatoare sarcina, 1 buc. trapa (fosa) - Q= 3 T, 4 buc. ascensoare persoane, 3 buc. ascensoare marfa, autorizare - atestare persoane legatori sarcina si manevranti , autorizare-omologare trape de decoruri (stangi), 4 buc. cazanane termice, 6 buc. boilere, 6 buc. recipiente

Număr anunț
DA28340013
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERETA SI MUSICAL ION DACIAN (CUI 4340099)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
71631100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat