Atribuită Cumpărare directă

Uns , reglat, curatat , veririficat roti conducere cablu, prindere cabluri, deranjamente , conform PTR 18/2003 ISCIR

Număr anunț
DA28331787
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERETA SI MUSICAL ION DACIAN (CUI 4340099)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.890 RON
Valoare atribuită
10.890 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.890 RON

din 10.890 RON estimat