Atribuită Cumpărare directă

Imbracaminte de uz profesional

Număr anunț
DA28468054
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
Cod CPV
18100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.214 RON
Valoare atribuită
6.214 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.214 RON

din 6.214 RON estimat