Atribuită
Cumpărare directă
000020 43791153 -CAPAC WC, DUROPLAST, NIKIPLAST SIRIUS M1 buc 20,00 34,71 694,20 131,90 000010 44KL0895 !BATERIE LAVOAR, KLUDI D-VISE, 7 L/MIN E4 buc 4,00 185,55 742,20 141,02 000040 61S 4056 -VENTIL PT. SPALATOR DIN INOX CU GRATAR INOX SI DOP, 70x1"1/2,H=60mm M1 buc 20,00 8,50 170,00 32,30 000030 79C 0034 -CAPAC WC UNIVERSAL, TERMOPLAST, MKW M1 buc 5,00 63,31 316,55 60,14
- Număr anunț
- DA28321370
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.922 RON
- Valoare atribuită
- 1.922 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.