Atribuită Cumpărare directă

FIR SUTURA NERESORBABIL MULTIFILAMENT POLIESTER fara ac NR 0,1, 2 si 2/0 LUNGIME 300 CM Firul de Sutura steril Poliester este indicat pentru sutura si/sau ligatura tesuturilor moi, inclusiv pentru utilizarea in cadrul procedurilor oftalmice, dar nu se utilizeaza in cadrul procedurilor cardiovasculare si neurologice Firele de sutura sunt ambalate individual, in pliculete. Ambalajul garanteaza sterilitatea si, de asemenea, livrarea sigura si usoara a firelor de sutura

Număr anunț
DA28472975
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.672 RON
Valoare atribuită
1.672 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.672 RON

din 1.672 RON estimat