Atribuită
Cumpărare directă
1 Fir PGA 2 ac atraumatic = 24x9.50 2 Fir Poliester 2 ac atraumatic = 48x7.50 lei 3 Fir Poliester 2 fara ac = 24x4 lei 4 Fir Poliester 2/0 ac atraumatic = 96x5.95 lei 5 Fir Poliester 2/0 ac atraumatic = 72 x5.95 lei 6 Fir Poliester 0 ac atraumatic = 60x5.95 lei 7. Fir Poliester 1 ac atraumatic = 24x7.50 lei 8 Fir Poliester ac atraumatic 40 mm = 24 x7.5 lei 9. Fir Poliester 3/0 ac atraumatic = 36x5.95 lei 10 Fir Poliester 0 ac atraumatic = 60 x5.95 lei 11 Fir Poliester 2/0 fara ac = 24 x4 lei 12 Fir Polipropilena 2/0 ac atraumatic = 48 x6.75 lei 13 Fir PGA 2/0 fara ac = 36x7.97 lei 14 Fir Polipropilena 1 ac atraumatic = 24x6.75 lei 15 Fir PGA 3/0 ac atraumatic =24 x8.50 lei
- Număr anunț
- DA28468615
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.044 RON
- Valoare atribuită
- 4.044 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.