Atribuită Cumpărare directă

BALON RUBEN SILICON - SET AUTOCLAVABIL SI PEDIATRIC = AUGUST 2021 = S2 = FE 1405/19.07.2021 SET RESUSCITARE PENTRU ADULTI / COPII /NOU NASCUTI AUTOCLAVABIL FORMAT DIN BALON RUBEN ,MASCA NR. 4/3 SAU 0 ,TUB CONECTOR PT. OXIGEN,PSI PUNGA OXIGEN , PIPA GUEDEL SI DEPARTATOR

Număr anunț
DA28444857
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33171200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 250 RON estimat