Atribuită Cumpărare directă

MASCA ADMINISTRARE OXIGEN CU NEBULIZATOR compusa din 3 piese - masca cu sistem de fixare elastic, rezervor cu capacitatea de 6 ml -transparent pentru substanta medicamentoasa, racord flexibil 2 m cu conector standard. Ambalata individual steril .

Număr anunț
DA28402074
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat