Atribuită Cumpărare directă

3108/ 06.07.2021-UPU 3112/06.07.2021-UPU HARTIE EKG EDAN 600 SE UPU (TIP ROLA ) -20 BUC HARTIE EKG 210X295X100 -HARTIE EKG EDAN SE 1200 -30 BUC

Număr anunț
DA28370338
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.910 RON
Valoare atribuită
1.910 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.910 RON

din 1.910 RON estimat