Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE EL-IEEIA - LOT2: CABLU MYF 2.5 ALBASTRU H07V-K MYF 2.5 ALBASTRU ML 300 1.21 363 68.97 CABLU MYF 2.5 ROSU H07V-K MYF 2.5 ROSU ML 400 1.21 484 91.96.

Număr anunț
DA28452547
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770 RON
Valoare atribuită
770 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770 RON

din 770 RON estimat