Atribuită Cumpărare directă

CABLU MSUD 1X50

Număr anunț
DA28350568
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.810 RON
Valoare atribuită
1.810 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.810 RON

din 1.810 RON estimat