Atribuită
Cumpărare directă
Pachet apa minerala naturala plata pet 0,5 litri x 4500 buc + apa minerala naturala carbogazoasa pet 0,5 litri x 2500 bucati ,conform oferta transmisa catre autoritatea contractanta in 07.07.2021 Produsele ofertate au termen 12 luni de la data productiei si respecta specificatiile ofertate.
- Număr anunț
- DA28360179
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15981000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.090 RON
- Valoare atribuită
- 6.090 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.