Atribuită
Cumpărare directă
TUB LED 9W BUC 50 X6.5 TUB FLUORECENT 18W BUC 50 X2.85 TUB FLUORESCENT 36W BUC 50X 3.1 BEC LED E27 20W BUC 50X 8 CABLU MYYM 3X1.5 ML 200X 2.75 CABLU MYYM 3*2.5 ML 200X 4.5 CONDUCTOR FY 2.5 ROSU ML 150X 1.3 CONDUCTOR FY 2.5 ALBASTRU ML 150X 1.3 CONDUCTOR FY ML 150 X1.3 galben /verde
- Număr anunț
- DA28403892
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.057 RON
- Valoare atribuită
- 3.057 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.