Atribuită Cumpărare directă

BATERIE LAVOAR MONOCOMANDA BUC 5x 24 BATERIE DUS MONOCOMANDA BUC 5x 46 LAVABILA INTERIOR 15L BUC 5x 63 CT 126 SAC 20 KG SAC 20 x22.5 COLTAR ALUMINIU 3ML BUC 50x 2.5 CANCIOC ZIDARIE BUC 5x 8

Număr anunț
DA28403843
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.502 RON
Valoare atribuită
1.502 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.502 RON

din 1.502 RON estimat