Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTII CONFORM ANUNT ADV 1223989 UM.01654 BUZAU CUIE ONDULINE BUC 1600 X0.2 LATERALA ONDULINE 1 ML BUC 35X 33 COAME ONDULINE MARO 1 ML BUC 28X 33 PANOU GARD ZINCAT 1700X2000 BUC 70X 51 STALP ZINCAT DREPTUNGHIULAR 40X20X2 X2000 MM BUC 5 X20 CLEMA PRINDERE PANOU BORDURAT BUC 160X 1.8 TOTAL UM.01654 BUZAU UM.01643 PITESTI FAIANTA CREM 20X30 CM MP 118X 22 TOTAL UM.01643 PITESTI UM.01459 MEDGIDIA GRESIE INTERIOR 20/60 CM MP 70X 37 PLINTA PVC 2500X50 MM BUC 18 X7.5 ADEZIV CERESIT CM 9 SAC 15 X19 COLTAR INTERIOR PLINTA BUC 24X 1.2 TERMINATRII PLINTA BUC 2 X1.2 COLTAR EXTERRIOR PLINTA BUC 18 X1.2 IMBINARE PLINTA BUC 8 X1.2 TOTAL UM 01459 MEDGIDIA UM.01297 BRAILA ELECTROZI SUPERTIT FIN 2.5 MM KG 5 X12 CIMENT KG 400 0.55 BIDINEA PT VAR BUC 22 X7 PROFIL TRECERE CU SURUB ASXCUNS FARA DIF . DE NIVEL 3 ML BUC 7X 42 PENSULA 50 MM BUC 7 4.5 PENSULA 40 MM BUC 7X 3.5 PENSULA 10 CM BU 7 X7.5 DIBLU + HOLSURUB 6X40 MM BUC 400X 0.15 ADEZIV CM 9 KG 830X 0.76 SURUB CAP HEXAGONAL 16*80 BUC 304X 2 PIULITA M16 BUC 304X 0.6 SAIBA PLATA *16 BUC 304X 0.5 TOTAL UM.01297 BRAILA UM.01458 BARLAD SISTEM FIXARE LAVOAR BUC 50X 3 SISTEM FIXARE WC BUC 50X 3 REDUCTIE 1-3/8 BRONZ BUC 22X 2.2 RACORD OLANDEZ PPR 25X3/4 FE BUC 20X 8 RAMIFICATIE 50X50X90 GR BUC 20 X2.8 RAM,IFICATIE 50/50X45GR BUC 20 X2.8 PLAS FIBRA DE STICLA EXTERIOR 145GR/MP ML 400 X1.8 SMIRGHEL CARBOCHIM GR 100 ML 55X 2.2 COLTAR ALUMINIU FARA PLASA 3ML BUC 50 X3 ROBINET SERTATR PANA CORP PLAT DN 100 BUC 1 X410 TEAVA PVC 160

Număr anunț
DA28374466
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.246 RON
Valoare atribuită
17.246 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.246 RON

din 17.246 RON estimat