Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta multifunctional laser A4 monocrom Brother MFC-L2712DN = 2 buc; Switch TP-Link TL-SG1008D, 8 porturi Gigabit, 10/100/1000 Mbps = 5 buc.

Număr anunț
DA28476807
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.829 RON
Valoare atribuită
1.829 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.829 RON

din 1.829 RON estimat