Atribuită Cumpărare directă

Reparatie conform deviz 05-DE-03309 Defibrilator Corpuls 3 SN:640

Număr anunț
DA28433303
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.943 RON
Valoare atribuită
1.943 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.943 RON

din 1.943 RON estimat