Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ULEI MOTOR 1.00 X 139.10 RON FILTRU COMBUSTIBIL SENZOR M14 1.00 - X 197.60 RON FILTRU MOTORINA 1.00 -X 137.28 RON FILTRU AER MOTOR EXTERIOR 1.00 -X 330.36 RON; FILTRU AER MOTOR INTERIOR 1.00 X 265.20 RON; FILTRU CABINA 2.00 -X 273.52 RON FILTRU CABINA AC 1.00 -X 159.80 RON; FILTRU HIDRAULIC 1.00 X 486.20 RON; FILTRU HIDRAULIC 1.00 X 930.80 RON ULEI ALFATECH 15W40 20L 20.00 X 15.29 RON; ULEI MTF 10W30 20L 120.00 X 14.56 RON; MANOPERA SERVICE- MONTAJ 4.00 X 140 RON TRANSPORT- MONTAJ 90.00 X 2 RON.

Număr anunț
DA28457680
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.986 RON
Valoare atribuită
5.986 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.986 RON

din 5.986 RON estimat