Atribuită
Cumpărare directă
MANOPERA SERVICE-18.05.2021 1.00 H/OM MANOPERA SERVICE-18.05.2021 1.00 H/OM TRANSPORT- 18.05.2021 10.00 KM MANOPERA SERVICE-15.06.2021 4.00 H/OM MANOPERA SERVICE-15.06.2021 4.00 H/OM TRANSPORT-15.06.2021 10.00 KM MANOPERA SERVICE-16.06.2021 4.00 H/OM MANOPERA SERVICE-16.06.2021 4.00 H/OM TRANSPORT-16.06.2021 10.00 KM MANOPERA SERVICE-17.06.2021 2.00 H/OM MANOPERA SERVICE-17.06.2021 2.00 H/OM MANOPERA SERVICE-17.06.2021 2.00 H/OM TRANSPORT-17.06.2021 1 10.00 KM
- Număr anunț
- DA28311476
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI (I.C.D.P.) (CUI 1091473)
- Furnizor / câștigător
- NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.440 RON
- Valoare atribuită
- 3.440 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.