Atribuită
Cumpărare directă
Date tehnice Dimensiunile discului diamantat O 125 x 10 x 32 mm Diametru disc de ascutit O 80 - 700 mm Rotire disc de ascutit: stanga -30o , dreapta +45o Inclinare motor: in dreapta 20o Viteza de lucru 2850 rot/min Putere motor electric 0,25 kW Tensiune 230 V Dimensiuni 430 x 430 x 350 mm Greutate 35 kg. mai putin
- Număr anunț
- DA28353117
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321 RON
- Valoare atribuită
- 1.321 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.