Atribuită
Cumpărare directă
STIHL Greutate (kg) : 4,1 Nivel presiune acustică (dB(A)) : 90 Capacitate cilindrica (cm3) : 27,2 Nivel putere acustică : 104 Tip motor : 2-MIX Forta de suflare (N) : 13 Viteza maxima a aerului (m/s) cu duza rotunda / duza plata : 71/- Debit de aer (m3/h) cu duza rotunda / duza plata : 700/- Valoarea vibratiei dreapta (m/s2) : 7,5 mai putin
- Număr anunț
- DA28353094
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007 RON
- Valoare atribuită
- 1.007 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.