Atribuită Cumpărare directă

Motopompa HONDA WX 15 EX1, de apa semimurdara: 1 buc. Motopompa se livreaza cu urmatoarele accesorii: furtun absorbtie-8 metri, furtun refulare 20 metri si alte piese pentru prinderea futunelor la motopompa.

Număr anunț
DA28323925
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.189 RON
Valoare atribuită
2.189 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.189 RON

din 2.189 RON estimat