Atribuită Cumpărare directă

CHIRIE COPIATOR CONFORM CONTRACT DE INCHIRIERE NR.23628/13.05.2020. PT. PERIOADA - 28.05.2021. - 29.06.2021. pagina neagra - 3040 buc x 0.07 = 212.80 lei; pagina color 1651 buc x 0.55 = 908.05 lei

Număr anunț
DA28335208
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PUSKAS TIVADAR (CUI 4246165)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI 9913650)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat